O nás

 

Sme Váš realitný a profesionálny partner


Vykupenie.sk ponúka vlastníkom všetkých typov nehnuteľností v Bratislave rýchly, precízny, kvalitný, spoľahlivý a bezpečný spôsob rýchleho predaja majetku za hotovosť s najvyššou právnou ochranou. Našim klientom zabezpečujeme najvýhodnejšie podmienky pri priamom odkúpení nehnuteľností. Našim cieľom je Vaša maximálna spokojnosť, ktorú sa snažíme dosiahnuť serióznym, profesionálnym a diskrétnym spôsobom s viac ako 28-ročnými profesionálnymi skúsenosťami v oblasti realít.


Chcete sa dozvedieť viac o výkupe nehnuteľností v Bratislave?


Rýchly predaj formou výkupu nehnuteľnosti

Ak potrebujete peniaze za Vašu nehnuteľnosť rýchlo, alebo Vás už nebaví čakať kým Vám realitná kancelária prinesie toho správneho klienta, alebo máte pocit, že daná realitná kancelária sa ku Vám správa neprofesionálne, máte pochybnosti o jej schopnostiach predať Vašu nehnuteľnosť rýchlo a bezpečne, potom sme tu pre Vás. Naša spoločnosť Vás zbaví zbytočných problémov, stresu, obáv a peniaze máte u nás ihneď.


• Vašu nehnuteľnosť vykúpime okamžite za trhovú cenu bez skrytých poplatkov a provízií;
• zaplatíme za Vás dlhy, exekúcie, vyriešime všetko za Vás na najvyššej úrovni;
• naša spoločnosť je k svojim klientom maximálne diskrétna, nikto sa nič nedozvie;
• vybavíme za Vás všetky papierovačky;
• obchod bude pod dohľadom advokátskej kancelárie s dlhoročnými skúsenosťami.


Spoznajte fakty

Mnohí ľudia žijú v predstave, že sa ich nehnuteľnosť rýchlo a hlavne bezpečne predá. V Bratislave sú tisícky nepredaných bytov a developeri každý deň kolaudujú nové. Je ich už prebytok a finančná situácia mnohých rodín je taká, že stále prichádza obrovské množstvo exekúcií a dražieb. Priemerná dĺžka predaja nehnuteľnosti je 100 dní, a aj to musí byť nastavená reálna trhová cena, pričom len minimálne množstvo realitných kancelárií dokáže správne ohodnotiť predávanú nehnuteľnosť. Ďalšie týždne až mesiace sú potrebné na vybavenie hypotekárnych úverov a právnych náležitostí. Nie je nič nepríjemnejšie, ak Vám realitná kancelária nájde potencionálneho klienta a Vás ako predávajúceho zaviaže zmluvnou pokutou, a po pol roku Vám oznámi, že ich klient nedostal hypotekárny úver. Dnes banky ponúkajú síce nízke úrokové sadzby, avšak klienta si dôkladne preverujú a nie každý úver naozaj dostane. 100-percentné hypotekárne úvery sú dnes už minulosťou. Každý chce byt, či dom, ale nie každý spĺňa podmienky banky. Častokrát je realita taká, že mladí ľudia nemajú ani na zálohu vo výške pár tisíc EURO na zálohu do realitnej kancelárie. Toto všetko sa tají a realitné kancelárie neradi rozprávajú o týchto problémoch. Častokrát sa na nás obracajú klienti, že realitná kancelária im pripravila právne dokumenty, ktoré nezodpovedali skutočnostiam a boli písané doslova „na kolene“. Jednoducho sa stráca profesionalita v realitách a poškodzuje sa len dobré meno spoločností, ktoré vedia a chcú poskytovať kvalitný profesionálny a právny servis.V praxi to znamená, že pokiaľ počítate s peniazmi z predaja Vašej nehnuteľnosti, musíte počítať aj pol roka, kým sa k svojim peniazom dostanete. Je veľa prípadov, keď realitná kancelária zobrala síce zálohu vo výške svojej provízie, ale právne veci nedotiahli, alebo zobrali províziu z obidvoch strán. Nie je našou úlohou poškodzovať dobré meno realitných kancelárií, lebo určite sa medzi nimi nájdu aj takí, čo poskytujú služby na úrovni - avšak nikto to nerobí zadarmo. Musíte počítať od 2% do 6% provízie z hodnoty Vašej nehnuteľnosti len pre realitnú kanceláriu.
U nás žiadnu províziu neplatíte, my odkúpime Vašu nehnuteľnosť za presne stanovených podmienok, ktoré si spolu dohodneme. U nás neplatíte notára, kolky spojené s prevodom, ani žiadne skryté poplatky či provízie. My vykúpime Vašu nehnuteľnosť v Bratislave okamžite a peniaze máte ihneď k dispozícii.


Čo sa stane ak nebudete problém riešiť!


V praxi sa stretávame s ľuďmi, ktorí si nedokážu uvedomiť vážnosť situácie, v akej sa nachádzajú. Svoje finančné problémy nechávajú zájsť tak ďaleko, že už im potom nikto nedokáže pomôcť!
Čo všetko Vás môže prekvapiť:
- úroky z omeškania, pokuty a právne nároky;
- exekúcia, úroky z omeškania, exekútorské poplatky;
- dražba, úroky z omeškania, pokuta banke, náklady a odmena pre
dražobnú spoločnosť;
- právne poplatky za služby.


Nezáväzná žiadosť o cenovú ponuku

Do textu správy nám napíšte: Typ nehnuteľnosti (byt, rodinný dom, pozemok, obchodný priestor alebo iné), rozloha v m2, popis nehnuteľnosti, ulicu, mesto/obec, Vaše meno a priezvisko, Váš telefón a e-mail.